Cross training

Uniwersalny, wszechstronny, ogólnorozwojowy, wytrzymałościowy oraz siłowy trening, który doskonale kształtuje sylwetkę. Intensywny trening oparty na różnorodnych ćwiczeniach gimnastycznych z wykorzystaniem własnej masy ciała, ze sprzętem takim jak: sztangi, kettlebells, hantle, liny, piłki lekarskie itp. Zawarty jest w nim trening funkcjonalny imitujący ruchy życia codziennego, którego podstawową zasadą są ćwiczenia wielostawowe np.: martwy ciąg. Cross Training wspaniale rozwija zdolności motoryczne, kondycyjne i koordynacyjne. Znacząco wzrasta siła i wytrzymałość, szybkość, zwinność, gibkość, równowaga.

 

Brazylijskie pośladki

To specjalnie opracowany program treningowy angażujący trzy obszary mięśnia pośladkowego. Dzięki regularnym ćwiczeniom pośladki będą kształtne, krągłe i jędrne bez nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Jumping fitness

Jumping fitness to trening kardio, polegający na ćwiczeniach na jednoosobowej trampolinie wykonywanych w rytm muzyki. Ćwiczenia mogą być bardzo spokojne, polegające na lekkim kołysaniu się na trampolinie, bez wybijania się do góry lub podnoszące tętno (bieg w miejscu albo taniec). Mogą również polegać na skakaniu (obie stopy odrywają się od trampoliny), podczas którego wzmacniają się mięśnie brzucha, pośladków i nóg. Dzięki możliwościom zastosowania wielu ruchów oraz technik jumping fitness zapewnia wszechstronny trening całego ciała (zmuszając mięśnie, zwłaszcza głębokie, do szybkich skurczów), a miękka powierzchnia trampoliny zapewnia amortyzację (w odróżnieniu od twardej ziemi), dlatego nie obciąża stawów.

Indoor cycling

Zajęcia grupowe na specjalistycznych rowerach stacjonarnych,. Trening odbywa się w rytm specjalnie dobranej muzyki oraz pod nadzorem instruktora. Korzyści treningu IC: redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa wydolności organizmu, zwiększenie wytrzymałości.

Fat burning

Trening o zmiennej intensywności. Składa się z elementów cardio oraz ćwiczeń wzmacniających. Do ćwiczeń wykorzystuje się przybory oraz ciężar własnego ciała. Celem zajęć jest przyspieszenie metabolizmu, spalanie tkanki tłuszczowej oraz wyrzeźbienie głównych partii mięśniowych.