Trening personalny

Trening personalny jest to trening indywidualnie dopasowany do każdego uczestnika biorącego w im udział. Niezależnie czy jest to trening indywidualny czy prowadzony w małej grupie. Niesie to za sobą wiele korzyści. Każdy kto zaczyna przygodę z trenerem ma pewność, że jego sesja będzie dopasowana pod względem jego możliwości, stanu zdrowia, kondycji, czy też samopoczucia. W wyniku tych działań prawie 100% czasu treningu poświęcone jest na osiągnięcie indywidualnych celów treningowych każdego uczestnika. Tylko taka forma treningu personalnego daje bezpieczeństwo, gdyż trener stale nadzoruje pracę klienta, jego stan zdrowia, osiągnięcia i samopoczucie.

Poprawnie dobrany i wykonywany trening personalny daje gwarancję osiągnięcia lepszych efektów, przy mniejszym wysiłku oraz w krótszym czasie.
W trakcie trwania programu treningowego trener reguluje intensywność, rodzaj wykonywanych ćwiczeń oraz stale stymuluje układ nerwowy, mięśniowy oraz sercowo-naczyniowy. Dzięki temu klient może szybciej zauważyć swoje efekty, poprawę kondycji wytrzymałości, redukcji tkanki tłuszczowej.

DLACZEGO WARTO MIEĆ TRENERA OSOBISTEGO?

 

CENNIK TRENINGU PERSONALNEGO

1 OSOBA

120

1 godzina

1 OSOBA

270

3 godziny

1 OSOBA

510

6 godzin

 

2 OSOBY

200

1 godzina

2 OSOBY

480

3 godziny

2 OSOBY

890

6 godzin