Robert Pieńkoś

Trener personalny


Absolwent Polsko Czeskiej Wyższej Szkoły Biznesu i Sportu „Collegium Glacense” na Wydziale Wychowania Fizycznego. Od 2007 roku instruktor tańca Break Dance, 14 lat związany z tym tańcem, instruktor kettlebells, uczestnik szkoleń: „Crossfit level 1 i level 2″, „Mobility i wzorce ruchowe w treningu siłowym i funkcjonalnym”, „Trening kobiet w ciąży i po ciąży”, „Medycyna sportowa dla trenerów personalnych i instruktorów fitness”, „Masaż klasyczny I i II stopnia”. Pasjonat sztuk walki oraz treningu crossfit.

Aleksandra Pytel

Trener personalny


Jestem studentką Dietetyki klinicznej na PWSZ w Nysie. Przygodę z fitnessem rozpoczęłam 5 lat temu. Od 3 lat jestem instruktorką w klubie w Nysie, natomiast od ponad 2 lat prowadzę własną działalność związaną z fitnessem. Ukończyłam kursy zarówno z fitnessu jak i z dietetyki i suplementacji w szkole IFAA. Specjalizuję się w zajęciach: Step, TBC, PBU, Zdrowy Kręgosłup oraz Zajęciach dla seniorów.

Wyznacz sobie cel i nie pozwól, aby marzenia zostały tylko marzeniami.
 

Sławomir Tomczak

Trener personalny


Jestem instruktorem kulturystyki i trenerem personalnym. Od 18 roku życia trenuję kulturystykę i wyciskanie sztangi leżąc. Wielokrotnie uczestniczyłem w zawodach kulturystycznych. Obecnie startuję w wyciskaniu sztangi leżąc oraz w wyciskaniu wielokrotnym. Jako trener przygotowałem sporo zawodników i zawodniczek do zawodów rangi Mistrzostw Polski z dużymi sukcesami, bo od 1997 roku prowadzę również zajęcia z młodzieżą i kobietami. Dzięki zdobytej praktyce, posiadam szeroką wiedzę z dziedziny treningu i w zakresie suplementacji.

Nikt z nas nie przychodzi na świat w pełni wyposażony we wszystko. Carl Sagan

Łukasz Kwiatkowski

Trener personalny


Moja przygoda z kulturystyką zaczęła się siedem lat temu. Od zawsze moje życie było pełne sportu ale od dziecka borykałem się z nadwagą. W końcu przyszedł czas, że postanowiłem zmienić swój wygląd. Zacząłem systematyczne treningi na siłowni, bieganie i inne sposoby poprawiania sylwetki. Po pół roku efekt był, jednak mnie nie zadowalał. Zacząłem czytać książki, gazety, przeglądać strony internetowe o tematyce treningu i dietetyki. Z zaciekawieniem pogłębiałem swoją wiedzę i szybko zrozumiałem, że nie tylko ciężka praca ale głównie dieta to klucz do sukcesu. Po pierwszym roku treningów i zdobywania wiedzy zrozumiałem co chcę naprawdę w życiu robić i cierpliwie ciężko pracowałem by robić zawodowo to co kocham! Dziś na koncie mam nie tylko liczne kursy ale też wielu zadowolonych podopiecznych, którzy tak samo jak ja kiedyś próbowali poprawić swój wygląd i zdrowie ale dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu, zobaczyli dużo szybciej pożądany efekt. Posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej w specjalizacji kulturystyka oraz ukończone kursy w zakresie dietetyki i suplementacji. Zapraszam na treningi i konsultacje!

 

Tomasz Kuliniec

Trener personalny


Instruktor tańca sportowego od 2011 r., wiedza zdobyta na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. W przeszłości tancerz Tańca Towarzyskiego z klasą taneczną B w stylu standard i Latynoamerykańskim. Posiada certyfikat seminarium Warsztatowego Taneczno-Choreograficznego w zakresie Tango Argentyńskiego od 2010 roku. Prowadzi zajęcia z: Latino Solo, Pierwszy Taniec Młodej Pary, Tango Argentino dla par. Zapraszamy na zajęcia.

Marita Wrona

Trener personalny


Przede wszystkim jestem pasjonatką i propagatorką zdrowego stylu życia i dietetyki sportowej. Od 5 lat uczestniczę w warsztatach KiF. Jestem Instruktorką fitness, Instruktorką Indoor Cycling, TRX oraz Trenerem Personalnym. Polecam się osobą w każdym wieku, ponieważ głęboko wierzę w to, że jedynym naszym ograniczeniem jest nasz umysł… Chętnie pomagam wrócić do formy po porodzie, jak również przygotuję Panie do ciąży, porodu i połogu, gdyż sama jestem młodą mamą – trenerem.

 

Robert Czech

Obsługa recepcji


Cześć mam na imię Robert, z zawodu jestem budowlańcem, ale moją pasją zawsze był, jest i będzie sport. Bardzo lubię zarówno piesze wędrówki jak i rowerowe podróże po lasach i bezdrożach. Wiele kilometrów zrobiłem po naszej pięknej Kotlinie Kłodzkiej oraz Bieszczadach. Interesują mnie również stare zamki, twierdze i literatura kryminalna a także przygodową.

Magdalena Suliga

Obsługa recepcji


Cześć mam na imię Magda. Z wykształcenia jestem Księgową. Kocham pracę z ludźmi, która daje mi dużo radości i satysfakcji. Od zawsze sport płynął w mojej krwi. Jestem miłośniczką jazdy na rowerze, biegów i spacerów. Z radością biorę udział w wyprawach górskich. Moje życiowe motto –

Nie ma rzeczy niemożliwych.

Katarzyna Gumulak

Obsługa recepcji


Cześć! Mam na imię Kasia. Swoją karierę zaczynam od pracy na recepcji, ponieważ chcę się rozwijać w tym kierunku i od podstaw poznać świat siłowni. Dzięki temu będę bliżej tego, co lubię. Kilka lat temu zaczęłam wdrążać się w świat kulturystyki i fitnessu. Nie sądziłam, że stanie się to moją pasją. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez tego! Tu nie chodzi tylko o piękną sylwetkę, ale o kształtowanie swojego charakteru. Wytrwałość, determinacja, walka z przeciwieństwem i krytyką. Chodzi po prostu o bycie sobą i robienie czegoś co się naprawdę kocha! Dlatego też bardzo chciałabym zarażać ludzi swoją pasją. Wystarczy jeden krok, postanowić sobie, że naprawdę jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko o czym marzymy! Powoli wdrążam się w crossfit, pogłębiam swoją wiedzę i próbuję czegoś innego. Nie ważne jaką dyscyplinę wybierzemy, grunt to zacząć cokolwiek robić i nie poddać się.